Dolar : 7.5593     Euro : 8.9590
    

Web Programlama

Web tabanlı cari, stok takibi programlar ile işinizi dünyanın her yerinden yönetin. İhtiyaçlarınaz özel web tabanlı programlar.

Web Programlama

Günümüzde artan teknolojik gelişmeler insanların hayatını özellikle kolaylaştırdı. Artık işlerinizi taip etmek için bir bilgisayarın başına bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Web tabanlı programlar ile işinizi dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Web tabanlı programlar sunucu(server) - client(istemci) arasında gerçekleşir. Program bir sunucu üzerinde kurulu olduğu için bir browser(tarayıcı) arayüzü ile bütün ihtiyaclarınızı görebilirsiniz.

Neler Yapılabilir ?

Bu programlama tekniği dinamik kodlama dillerini (Js, Php, Asp vs.) kullanarak veritabanından (mysql,sql,mariadb,oracle) bilgi çeker yada veritabanına bilgi yazar. Bu sistem ile oluşturulmuş bir web tabanlı program ile;

-Cari Takibi

-Personel Takibi

-Hızlı satış

-Satış kar zarar raporları

-Ürün stok yönetimi gibi aklınıza gelebilecek her türlü işlemi kolaylıla yapabilirsiniz. Üstelik bunu mobil uyumlu arayüz ile Android yada iphone telefonunuzdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

İçerik Görselleri


Web Programlama

Okuduğunuz "Web Programlama" konulu bu içeriği aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bu içerik 2020 defa incelendi.

Yayın Tarihi : 10 Aralık 2018 Pazartesi, 08:25

Editör Bilal Küçük

 Diğer Hizmetlerimiz


Bilgisayar Ve Donanım Çözümleri

Bilgisayar Ve Donanım Çözümleri

Masaüstü bilgisayarlar, laptop bilgisayarlar, server(sunucu) ve donanım çözümleri ile iş yükünüz hafifliyor.

incele...


Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik Kamera Sistemi

Yüksek çözünürlük AHD, IP ve XVI güvenlik kamera kamera sistemleri ile işyeriniz ve eviniz hırzıslara karşı güvende.

incele...


Web Danışmanlık

Web Danışmanlık

Doğru hedef kitlesine yönelmek bir internet sitesi için hayati önem taşır. İçeriklerin oluşturulması ve yönetimi önemlidir.

incele...


Web Tasarım Ve İnternet Sitesi

Web Tasarım Ve İnternet Sitesi

Web tasarım, bir internet sitesinin başarısı için çok önemli olmakla birlikte doğru hedef kitlesine ulaşmak için de önemlidir.

incele...