Güvenlik Kamera Sistemi

Yüksek çözünürlük AHD, IP ve XVI güvenlik kamera kamera sistemleri ile işyeriniz ve eviniz hırzıslara karşı güvende.Teknolojinin hızlı gelişmesi ile birlikte artan güvenlik ihtiyaçları da yön değiştirdi. Dijital güvenlik teknolojileri ile ev ve işyerlerini 7/24 takip edebilir ve bunları kayıt altında tutabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Güvenlik kameraları özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Piyasada en çok kullanılan tipi AHD (Analog High Defination) yani Analog Yüksek Çözünürlük dediğimiz kamera tipleridir. Bunlar standard tvline analog sistemlerden farklı olarak gerçekten isminden anlaşılacağı üzere yüksek  çözünürlükle görüntü aktarımı gerçekleştirir. Daha net görüntüler elde edebiliriz.

Başka bir kamera tipi ise ip kamera. İp kameralar farklı bir standart üzerinde çalışır. Bu kameralardan görüntü almak için standart coaxial kablo yerine cat6 veya cat5 ethernet kablosu üzerinden hem görüntü aktarımı sağlanır hemde kameraya güç gönderilir. Ağ hızının yüksek olduğu yerlerde AHD lerden daha net görüntü aktarmaktadır. Bu şu anlama gelir. Eğer ip kamera sistemini ağ hızı düşük bir ortama kurarsanız aldığınız görüntülerin kare hızı çok yavaş olacaktır.

Bir başka modelimiz Xvi kamera tipidir. Bu kamera tipidi yukarıda saydığımız ip ve ahd kameralar gibi yüksek boyutlu modelleri mevcuttur. Bu tiplere XVI denmesinin sebebi kameranın üzerinde bulunun siwitch sayesinde birden çok modda çalışmasından kaynaklanır. Şöyle anlatalım; Kameranız XVI kayıt cihazınız yalnızca AHD destekliyor. Kamera üzerinde bulunan switch ile kamerayı AHD moda aktardığınızda görüntü AHD olarak kayıt cihazına gönderilecektir.

Güvenlik Kamera Sistemi başlıklı bu konu 840 defa incelenmiştir.NELER YAPIYORUZ


Web Programlama

Web Programlama

Web tabanlı cari, stok takibi programlar ile işinizi dünyanın her yerinden yönetin. İhtiyaçlarınaz özel web tabanlı programlar.

...devamı

Web Tasarım Ve İnternet Sitesi

Web Tasarım Ve İnternet Sitesi

Web tasarım, bir internet sitesinin başarısı için çok önemli olmakla birlikte doğru hedef kitlesine ulaşmak için de önemlidir.

...devamı

Web Danışmanlık

Web Danışmanlık

Doğru hedef kitlesine yönelmek bir internet sitesi için hayati önem taşır. İçeriklerin oluşturulması ve yönetimi önemlidir.

...devamı
TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN


Türksat 6A 2022'de Uzayda

Türksat 6A 2022'de Uzayda

2022 yılında uzaya fırlatılacak olan ilk yerli uydumuz Türksat 6A uydusunun tasarımı tamamlandı.

11 Şubat 2020 Salı, 23:18

...devamı

Silahlı Drone Songar TSK'ya Teslim Edildi

Silahlı Drone Songar TSK'ya Teslim Edildi

ASİSGUARD tarafından geliştirilen ilk silahlı Drone Songar TSK' ya teslim edildi.

2 Şubat 2020 Pazar, 23:45

...devamı

Aselsan Ürettiği Bomba İmha Robotu Kaplan'ı Jandarmaya Hediye Etti

Aselsan Ürettiği Bomba İmha Robotu Kaplan'ı Jandarmaya Hediye Etti

Yaşanan can kayıpları nedeniyle ASELSAN, ürettiği KAPLAN isimli bomba imha robotlarını jandarmaya hediye etti.

28 Ocak 2020 Salı, 18:26

...devamı


Carin Bilişim Teknolojileri

0 282 606 0575

whatsapp

destek@carinnetwork.com