0 282 606 0575   (0)
Carin  CARIN      

Kapaklı Güvenlik Kamera Sistemleri

Kapaklı güvenlik kamera sistemleri Carin,Ip ve AHD kamera sektorünün en prestijli markalarını size sunuyor.

Aktuel Teknoloji - 2 Ağustos 2020 Pazar, 13:27

Kapaklı Güvenlik Kamera Sistemleri | Carin

Artan iş yükleri beraberinde güvenliği de zorunlu hale getirmektedir. Bazen işlerimizin kontrolü bazen de ev ve işyerlerimizin güvenliği için çözümlerler üretilmesi gerekir. Uzaktayken işlerimizin sağlıklı yürüyüp yürümediğini kontrol etmek istediğimizde bizim karşımıza çıkan en önemli çözüm yöntemi güvenlik kamera sistemidir.

Sadece işlerimizin düzgün yürüyüşünü izlemek mi derdimiz? Elbetteki hayır. Artan hırsızlık  olaylarında en etkili çözümlerden birisi güvenlik kamera sistemidir. Güvenlik kameralarının ihtiyaca göre belirlenmesi elbette sonuç açısında büyük önem arz etmektedir.

Hangi Tip Güvenlik Kamera Sistemi Kullanmalıyım?

Yukarıda ihtiyaca göre kamera kullanılması gerektiğini söylemiştik. Güvenlik kameraları IP (ethernet yada wifi) ve Anolog girişli(bnc üzerinden AHD,TVI,CVI,CVBS) olmak üzere iki tip bulunmaktadır. Ip kamera tipleri çoklu projelerde ve masefenin uzun olduğu görüntüleme durumlarında tercih ettiğimiz bir kamera türüdür. Mesafenin uzak olmasından maksat kayıt cihazına (DVR) olan uzaklık anlamındadır. Çok fazla giriş gerektiren durumlarda analog (koaksiyel kablo üzerinden) her bir yayın ayrı kablo çekilmesi gerektiğinden çoklu projelerimizde analog kamera tiplerini kullanmamaktayız. Uzak mesafeden görüntü alınacağı zaman POE üzerinden akıp gönderildiğinden CAT6 kablolamada daha yüksek verim alınmaktadır. CAT6 kablo üzerinden 400 metrede mükemmel görüntü alınmaktadır.

Az sayıda kamera kullanılan projelerde ve mesafenin kısa olması durumunda Analog kamera(AHD, TVI,CVBS,CVI) tiplerini tercil etmekteyiz. Analog kamera tipleri ip kamera tiplerine göre hem daha ekonomik çözümler üretilebilmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemine Mi İhtiyacınız Var ?

Kapaklı bölgelesinde kamera güvenlik sistemi ihtiyaçlarında doğru tercihiniz Carın Bilişim Hizmetleri' dir. İhtiyacınıza göre çözümler üreten firmamız, yapılan keşiften sonra size en uygun kamera tiplerini ve DVR seçimlerini yaparak tarafınıza görsel anlamda bir teklif hazırlayarak sunar. Bizim için kamera sistemi kurulumunda şeffaflık çok önemlidir. Projede kullanıcak cihazların görselleri ve özellikleri hazırlanan teklif ile birlikte müşteriye bildirilir. Teklif onayının arkasından güvenlik kamera sisteminin ne zaman kurulacağı konusunda müşteri ile anlaştıktan sonra ekip arkadaşlarımız tarafından kurulum yapılarak teslim edilir. Teslim sırasında müşterinin güvenlik kayıtlarını nasıl izleyeceği ve nasıl kayıt yedekleneceği konuları aktarılmaktadır.

Projelerde ağırlıklı olarak dünya standartlarında üretim yapan markaları tercih etmekteyiz. Kullandığımız kamera tiplerine buradan ulaşabilirsiniz. Kamera güvenlik sistmeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve keşif talepleriniz için bizi 0282 606 0575 nolu telefonumuzdan arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Görselleri


Kapaklı Güvenlik Kamera Sistemleri | Carin

Okuduğunuz Kapaklı Güvenlik Kamera Sistemleri konulu bu içeriği aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bu içerik 224 defa incelendi.

Yayın Tarihi : 26 Temmuz 2020 Pazar, 00:40
Editör Bilal Küçük

 SON EKLENENLER


Nano Çip Nedir?

Nano Çip Nedir?

5G teknojisinin aktif olarak hayatımıza girmeye başladğı şu günlerde herkesin sorduğu soru olan Nano Çip Nedir sorusunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

15 Nisan 2020 Çarşamba, 15:43

incele...

Türksat 6A 2022'de Uzayda

Türksat 6A 2022'de Uzayda

2022 yılında uzaya fırlatılacak olan ilk yerli uydumuz Türksat 6A uydusunun tasarımı tamamlandı.

11 Şubat 2020 Salı, 23:18

incele...

Silahlı Drone Songar TSK'ya Teslim Edildi

Silahlı Drone Songar TSK'ya Teslim Edildi

ASİSGUARD tarafından geliştirilen ilk silahlı Drone Songar TSK' ya teslim edildi.

2 Şubat 2020 Pazar, 23:45

incele...